OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
Slovenský pohár
                                   Slovenský pohár 2009/2010

I. Kolo  15.08.2009 15:00  MFK - Myjava 5:0(3:0) góly:Balážiková 3,Koleničková,Belobradová

Zápas sme nezačali zle gól sme dali už v 6.minúte keď po rohu sa v peťke najlepšie zorientovala Ivana Balážiková

ale to bolo z našej strane na dlhé minúty v podstate všetko.Aj keď je to paradox pretože večšinu času sme trávili

na súperovej polovici.Vzadu  nám súper problémy v podstate nerobil a keď aj áno bolo to buď našou komplikovanou

rozohrávkou alebo podcenením danej situácie.šance sme síce mali no naša hra nemala taku "šťavu"

ako napríklad pred dvomi týždńami v Bánovciach.Druhý gól sme dali po polhodine hry keď na priamy kop

Koleničkovej si nabehla v sobotu velmi dobre hrajúca Simona Belobradová a hlavou zvýšila na 2:0.

Krátko na to pridala svoj druhý gól Ivana a stanovila tak polčasové skóre 3:0.V druhom polčase sme síce mali asi

15 minútový úsek kedy naša hra mala vlastnosti,ktoré by aj mala mať,no posledná štvrťhodina vyznela z našej strany

naopak katastrofálne.Celkovo sme nezanechali bohvieaký dojem aj keď sa to z pohladu výsledku nezdá.Hrali sme

proti súperovi,ktorý ani zďaleka nedosahuje našu kvalitu no namiesto toho aby sme si schuti zahrali,zakombinovali

zastrielali a potom ho aj poslali na kolená tak sme ho v niektorých fázach hry doslova oživovali..

Odveta 22.8.2009 15:00 Myjava - MFK 0:5(0:0)góly:Koleničková 2,Jánošová 2,Belobradová

Do Myjavy sme cestovali s náskokom 5:0 z prvého zápasu a možno aj to bol dovod prečo sa baby dosť pomaly rozbiehali.

Prakticky celý prvý polčas sme súpera do nejakej vyloženej šance nepustili hralo sa opať vačšinou na súperovej polovici

ale aj tak to z našej strany nebolo ono.Vzadu síce bez problémov no naša ofenzíva bola zdlhava a príliš komplikovaná.

často sme loptu "vláčili" a nedarilo sa nám dostávať do šancí,aj keď pár sme ich predsa len mali.Súper hrál odvážnejšie

ako v prvom zápase,rýchlejšie dostupoval naše hráčky,nebál sa hrať ani dopredu.to že do šancí sa tiež nedostával to je

už na inú tému.V druhom polčase sa baby postupne prebrali z agónie a naša hra sa aspoň čiastočne začala približovať

mojim a určite aj ich predstavám.Súper postupne odišiel fyzicky,za 20 minút sme mu strelili 5 gólov a posledných 20-25 minút

už bolo na ihrisku len naše družstvo.Ale náš herný prejav musíme zlepšiť lebo tento výkon na silnejšieho súpera bude